JEPET VILE 2 KATESHE ME QERA TEK RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

 • 1.300€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 350 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet Vile 2 kateshe me qera tek rruga Kongresi i Manastirit mbrapa spitalit QSUT. vila ka nje siperfaqe 350 m2. Ajo eshte e perbere nga 6 dhoma dhe 2 tualete. Vila eshte e mobiluar dhe ka dy hyrje te ndryshme nga 2 krahet e rruges, ka edhe dy obore qe i jep mundesin e parkimit te 6 makinave. Nese vila jepet per bisnes qiramarresit i lejohet te beje punimet e nevojshme qe ti pershtaten bisnesit qe do kryej. Ajo mund te perdoret per laborator, klinik mjeksore, kopesht femijesh, zyra etj.
JEPET ME QERA PER 1300 EURO NE MUAJ
Kodi S-200

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare