JEPET ME QIRA: Apartament 2+1+ POST PARKIMI/ Rezidenca Zirkon/ Rr” Kongresi Manastirit”

 • 700€
, Tirana County, Central Albania, Albania
qera
, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA: Apartament 2+1+ POST PARKIMI/ Rezidenca Zirkon/ Rr” Kongresi Manastirit”

 

▪︎ Apartament 2+1+2 ndodhet në kt e V -banim, me sip. 110 m², I organizuar në sallon ndenje & ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe 1 ballkon. Preferohet familjarë dhe kontratë afatgjatë, jo të shoqëruar me kafshë shtëpiake .

 

▪︎ Arredim bashkëkohor, i sapo arreduar, çdo ambjent me kondicioner, elektroshtëpiake inverter, pozicionim Jug, pamje e lirë.

 

▪︎ Rezidenca ”Zirkon” ndodhet përballë SHISH, me hapësira sherbimi & banimi , gjelbërim, cilësi ndërtimi me termoizolim, Izolim Akustik.

 

▪︎ Çmim qira : 700 € / muaj

 

▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni :

 

▪︎ Cel: 0672062729

 

▪︎ info@imobiliareprime.com

 

▪︎ www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 • Address Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency