AMBJENT TREGTAR me QIRA përballë Maternitetit te Ri, zona BRRYLIT

 • 1.400€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Bulevardi Zhan D'Ark, Perballe Maternitit te Ri
qera
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Bulevardi Zhan D'Ark, Perballe Maternitit te Ri
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 230 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

AMBJENT TREGTAR me QIRA përballë Maternitetit te Ri, zona BRRYLIT

Ambjenti tregtar ndodhet në katin përdhe të një objekti të ndërtuar 2 vitet e fundit afër Maternitetit të Ri dhe Brrylit. Objekti ka akses nga Bulevardi Zhan Dark dhe është i distancuar nga objektet e tjera rezidenciale që janë përreth tij.
Organizohet nga një hapësirë e pa ndarë cka e bën komod për tu përshtatur në varësi të nevojave të biznesit që do e përdori, është i projektuar të ketë një tualet, perimetrohet nga vetrata të larta dhe ka dy dyer nga të cilat merr akses.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë:

0694098578 / 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Bulevardi Zhan D'Ark, Perballe Maternitit te Ri
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat