apartament 2+1 me qera

 • 290€
8 Concord Center / 5 Maji, Tregu Dinamo, Rruga Isuf Beshiri, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

apartament 2+1 me qera

8 Concord Center / 5 Maji, Tregu Dinamo, Rruga Isuf Beshiri, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 290€

Details

 • Price: 290€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Prane Uzines Dinamo ne rrugen Ferit Xhajko jepet apartament 2+1 me qera ne pallat te ri,  kati 3, 2 banjo, siparfaqja 75 m2. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkohore, me kondicioner dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme prane unazes se vogel te Tiranes  ne nje zone.

Cmimi 290 euro/ 35 000 leke

 • Address Tregu Dinamo, Rruga Isuf Beshiri, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal