Merlin Imobiliare

Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi

About Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare është një kompani imobiliare e përkushtuar në zhvillimin e shoqërisë dhe kënaqjen maksimale të kërkesave të klientëve të saj. Ofron një sërë shërbimesh si shit-blerje dhe qera për klientet dhe bizneset, studim tregu, vlerësim prone, veprimet ligjore, topograf, arkitekt dhe dizenjues prestigjoz.

 • 400.000€
 • 102.000€

SHITET TOKE NE MAMINAS ( VORE)

 • 102.000€
Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
 • 3400
 • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 650.000€

  SHITET KARBURANT DHE HOTEL 1.138 M2 MAQELLAR DIBER

  • 650.000€
  Maqellarë, Bashkia Dibër, Dibër County, Northern Albania, 8302, Albania
  • 1138
  • 5 Kati

 • 00355 684044520
  • 560.000€

  SHITET TOKE ME ULLINJE

  • 560.000€
  Vore
  • 35000
  • Kati

 • 00355 684044520
  • 3.500€

  JEPET ME QERA HOTEL NE PEZ HELMES

  • 3.500€
  Pez Helms
  • 8 Rooms
  • 900
  • 3 Kati

 • 00355 684044520
  • 36.800€

  SHITET AMBJENT BIZNESI TEK KOMUNA PARISIT

  • 36.800€
  Komuna Parisit
  • 16
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
 • Compare listings

  Compare