Merlin Imobiliare

Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi

About Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare është një kompani imobiliare e përkushtuar në zhvillimin e shoqërisë dhe kënaqjen maksimale të kërkesave të klientëve të saj. Ofron një sërë shërbimesh si shit-blerje dhe qera për klientet dhe bizneset, studim tregu, vlerësim prone, veprimet ligjore, topograf, arkitekt dhe dizenjues prestigjoz.

 • 1.061.645€

SHITET TOKE NE BREGDETIN E TALES NE LEZHES

 • 1.061.645€
Tale, Bashkia Lezhë, Lezhë County, Northern Albania, Albania
 • 16333
 • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 70.000€

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU TIRANE

  • 70.000€
  Oxhaku
  • 3 Rooms
  • 84
  • 8 Kati

 • 00355 684044520
  • 176.400€

  SHITET TOKE ME LEVERDI NE MARQINET TE VORES

  • 176.400€
  Marqinet, Marqinet 2, Vorë, Bashkia Vorë, Tirane, Albania
  • 19600
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 230.000€

  SHITET AMBJENT BIZNESI TEK ”KOMUNA E PARISIT”

  • 230.000€
  Komuna Parisit
  • 126
  • 1 Kati

 • 00355684044520
  • 43.000€

  SHITET GARSONJERE NE RRUGEN SULEJMAN PASHA AFER RRUGES FORTUZIT.

  • 43.000€
  Rruga Sulejman Pasha
  • 1 Room
  • 43
  • 4 Kati

 • 00355 684044520
  • 500.000€

  SHITET HOTEL NE GJIRIN E LALZIT

  • 500.000€
  Rruga Gjiri i Lalzit,
  • 8 Rooms
  • 600
  • 2 Kati

 • 00355 684044520
  • 33.000€

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE BREGDET GOLEM DURRES

  • 33.000€
  Golem
  • 2 Rooms
  • 65
  • 3 Kati

 • 00355684044520
  • 50.000€

  SHITET APARTAMENT NE PLAZH 2+1 NE GOLEM- DURRES

  • 50.000€
  Golem
  • 3 Rooms
  • 108
  • 4 Kati

 • 00355 684044520
  • 216.000€

  SHITET LOKAL BAR-KAFE DHE FAST FOOD TEK RR. ZOGU I PARE AFER TRENIT

  • 216.000€
  Stacjoni i Trenit Rruga Zogu i Pare
  • 135
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
 • Compare listings

  Compare