Merlin Imobiliare

Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi

About Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare është një kompani imobiliare e përkushtuar në zhvillimin e shoqërisë dhe kënaqjen maksimale të kërkesave të klientëve të saj. Ofron një sërë shërbimesh si shit-blerje dhe qera për klientet dhe bizneset, studim tregu, vlerësim prone, veprimet ligjore, topograf, arkitekt dhe dizenjues prestigjoz.

 • 3.500€

JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

 • 3.500€
Autostrada Tirrane- Durres
 • 1650
 • 3 Kati

 • 03550 684044520
  • 33.000€

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE BREGDET GOLEM DURRES

  • 33.000€
  Golem
  • 2 Rooms
  • 65
  • 3 Kati

 • 00355684044520
  • 50.000€

  SHITET APARTAMENT NE PLAZH 2+1 NE GOLEM- DURRES

  • 50.000€
  Golem
  • 3 Rooms
  • 108
  • 4 Kati

 • 00355 684044520
  • 2.300€

  JEPET ME QERA MAGAZIN ME 562 m2 NE AUTOSTRADEN TIRANE VORE

  • 2.300€
  Autostrada tiran-durres, Zona industriale, Bashkia Vorë, Albania
  • 562
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 216.000€

  SHITET LOKAL BAR-KAFE DHE FAST FOOD TEK RR. ZOGU I PARE AFER TRENIT

  • 216.000€
  Stacjoni i Trenit Rruga Zogu i Pare
  • 135
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 75.000€

  SHITET TOKE NE RROGOZHINE NE AUTOSTRAD

  • 75.000€
  Rrogozhin
  • 5000
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 43.000€

  SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURES KM 1

  • 43.000€
  Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona industriale, Tirana, Albania
  • 430
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 450.000€

  SHITET TRUALL NE KAMEZ (qender) GATI PER NDERTIM 3.484 m2.

  • 450.000€
  Kamëz, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
  • 3484
  • 0 Kati

 • 00355 68 40 44 520
  • 650.000€

  SHITET HOTEL 4 KATESH TEK BRYLI TIRANE

  • 650.000€
  Bryli Tirane
  • 540
  • 4 Kati

 • 00355 684044520
 • Compare listings

  Compare