Merlin Imobiliare

Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi

About Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare është një kompani imobiliare e përkushtuar në zhvillimin e shoqërisë dhe kënaqjen maksimale të kërkesave të klientëve të saj. Ofron një sërë shërbimesh si shit-blerje dhe qera për klientet dhe bizneset, studim tregu, vlerësim prone, veprimet ligjore, topograf, arkitekt dhe dizenjues prestigjoz.

 • 100.000€

SHITET DYQAN NE SARAND 100m2 TEK RRUGA 5. NE KAT TE PARE

 • 100.000€
Sarand Rruga 5
 • 100
 • 0 Kati

 • 00355 68 40 44 520
  • 1.700€

  JEPET ME QERA HOTEL TEK KODRAT E SELITES

  • 1.700€
  Selitë
  • 12 Rooms
  • 1000
  • 3 Kati

 • 00355684044520
  • 90.000€

  SHITET TOKE AFER AUTOSTRADES NE VORE

  • 90.000€
  Vorë, Marqinet, Marqinet 2, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • 3000
  • 0 Kati

 • 00355 68 40 44 520
  • 32.300€

  SHITET TOKE NE MARQINET- VORE

  • 32.300€
  Marqinet, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • 1700
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 177.450€

  SHITET TOKE NE TUFINE AFER RRUGES SE ARBERIT

  • 177.450€
  Shtish-Tufinë, Tirane , Albania
  • 2730
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 80.000€

  SHITET TOKE 1.000 m2 NE BORSH- SARAND.

  • 80.000€
  Borsh Sarand
  • 1000
  • 0 Kati

 • 00355 68 40 44 520
  • 950.000€

  OKAZION: SHITET MAGAZIN 616M2 DHE 6.200 M2 TRUALL.

  • 950.000€
  Rinas, Bashkia Vore, Albania, 1039, Albania
  • 616
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 220.000€

  SHITET VILE NE PASKUQAN

  • 220.000€
  Paskuqan, Tirana County, Central Albania, Albania
  • 8 Rooms
  • 390
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 36.000€

  SHITEN APARTAMENTE 60 DHE 66 M2 TEK NEWS 24

  • 36.000€
  Afer News 24
  • 2 Rooms
  • 60
  • 2 Kati

 • 00355 684044520
 • Compare listings

  Compare