Vile 3 Kate Per Qira, Rruga E Elbasanit

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Details

  • Type: Vile
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0676770475

Description

Vila organizohet ne 3 kate dhe ne 3 apartamente te vecuara, ku secili nga ata ka:

korridor
sallon ndenje
kend gatimi dhe ngrenie
2 dhoma gjumi
2 tualete ku njeri prej tyre eshte ne dhomen e gjumit
ballkon

Vila ka orientim jug-perendim.

Eshte totalisht e investuar dhe e mobiluar me orendi te reja. Eshte e pajisur me kondicioner ne cdo dhome, lavastovilje dhe me te gjitha mjetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Vila ka gjithashtu nje oborr dhe mundesi per post parkimi per 3 deri ne 5 makina.

Mund te jepet per 1 deri ne 3 familje.

Cmimi i qirase mujore eshte i diskutueshem.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet per banim.

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate