Vile 2 Kateshe Per Shitje, 1 Km Larg Detit Ne Dhermi

  • 350.000€
, Himarë

Details

  • Price: 350.000€
  • Size: 720 m²
  • Bathrooms: 2
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne nje nga zonat me turistike te Shqiperise, ne Dhermi, shitet vile me siperfaqe 720 m2. Vila eshte 2 kate dhe organizohet ne:

Katin e pare: 3 garsoniere, 2 prej te cilave kane ambient gatimi dhe ballkone me pamje nga deti
Kati i dyte: garsoniere e cila ka dhome gjumi, kuzhine gatimi, banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

Vila pozicionet rreth 1 km larg detit. Ka oborr, 2 poste parkimi dhe kopsht me shumellojshmeri pemesh.
Eshte nje mundesi shume e mire investimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address Himarë

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj