TOKE PER SHITJE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

  • 200.000€
, Autostrada "Tiranë - Durrës", Lasku (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Autostrada "Tiranë - Durrës", Lasku (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 200.000€

Details

  • Price: 200.000€
  • Size: 1810 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 555 7770

Description

Shitet Toke Are 1810m2 buze Autostrades Tirane-Durres, e cila aksesohet nga 2 rruge, Autostrada Tirane-Durres dhe rruga dytesore Vore-Tirane.

Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne nje vend shume te favorshem industrial per investime / zhvillim biznesi. Toka eshte e pajisur me energji elektrike dhe uje te pijshem.

Eshte e shtruar me Cakell dhe Stabilizant 1m, nje investim prej 23,000 Euro, e cila ia lehteson punen investitorit per investim te shpejte dhe te menjehershem.

CMIM I DISKUTUESHEM

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770

  • Address Autostrada "Tiranë - Durrës", Lasku (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
SS PROPERTIES
  • SS PROPERTIES