Shitje! Penthouse Esxlusive 2+1 me pamje nga deti Vlore!

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Details

  • Size: 171 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 9
  • Mob / Tel: 0693818902

Description

Shitje! Penthouse Esxlusive 2+1 me pamje nga deti Vlore! Penthouse ndodhet në katin e 9-të me dalje në çati. Me një tarracë të madhe, e cila është 85 metra katrorë, ofron një pamje panoramike të qytetit dhe detit Adriatik. Brenda ka nje renovim projektues, gaz, terasa eshte komplet e rinovuar, çati, dalje uji dhe gazi per organizimin e nje kuzhine verore. Për më tepër, ka një hapësirë që mund ta organizoni si një dhomë pritjeje ose të bëni një zyrë pune. Siperfaqja e apartamentit pa tarrace eshte 86 m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi te medha te pajisura me mobilje dhe elektroshtepiake italiane. Falë shtrirjes optimale, apartamenti ka një korridor me një dollap të madh, të gjerë, një dhomë ndenjjeje të bollshme dhe një kuzhinë të kompletuar. Pranë shtëpisë ka dyqane, markete, bankë dhe farmaci. Vetëm 5 minuta në bulevardin kryesor të Vlorës dhe 10 minuta nga plazhet më të mira të bregdetit të Adriatikut. Vend i shkëlqyer për pushime verore dhe jetë, punë në distancë gjatë gjithë vitit. E pershtatshme per leje qendrimi dhe per 2 familje.

  • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings
Klaudiaestateall
  • Klaudiaestateall

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klaudiaestateall
  • Klaudiaestateall