SHITET VILË NË KAMËZ

 • 215.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 215.000€

Details

 • Price: 215.000€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

SHITET VILË NË KAMËZ

 

Vendndodhja: Rruga Murat Toptani

 

Çmimi :215.000 euro

Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

Sipërfaqe toke : 1000 m2

Sipërfaqe ndërtimi : 220 m2

Secili kat nga :120 m2

 

 

Vila organizohet në 2 kate ku secili kat është 120 m2

Kati I pare – Korrridori hyrës , 3 dhomat e gjumit , ambienti I ndjenjes+ambienti I gatimit dhe tualeti .

Kati I dytë – Korridori hyrës , 3 dhomat e gjumit , ambienti I ndenjes +  ambienti I gatimit dhe tualeti

 

Vila është totalisht e investuar .

 

Gjithashtu ka dhe oborr ,I cili është I  përshtatshëm për të pushuar në kohën e lirë dhe disponon vend parkimi. Ka një pamjë të lirë dhe qetësuese pasi banesa është e rrethuar nga lulet, gjelberimi I pasur , pemët frutore dhe toka pjellore.

Vila disponon edhe një ambjent vecmas I cili mund të shfrytëzohet si ambjent biznesi ose për nevojat e familjes si magazine , kapanon etjt

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
0697032241

 • Address Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta