SHITET VILE DY KATESHE DHE TRUALL TE KOMPLEKSI LONG HILL 640.000 EURO

 • 640.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 640.000€

Details

 • Price: 640.000€
 • Size: 219 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET VILE DY KATESHE
~ VILE 2 KATESHE
~ 219 M2 NDERTESE
~ 300 M2 TRUALL
~ 2 TUALETE
~ ME TRE DHOMA GJUMI
~ KA QEN E LESHUAR ME QERA 2.000 EURO NE MUAJ
~ ME HIPOTEKE
~ ME OBORR
~ ME DY POSTA PARKIMI
~ ME SISTEM NGROHJE – FTOHJE
~ TEK KOMPLEKSI LONG HILL , TEGU
~ CMIMI 640.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE