SHITET, VILË, BËRZHITË, TIRANË.

 • 600.000€
, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
shitje
, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Vilë Individuale.

Vendndodhja: Pranë Palma Nova, Bërzhitë, Tiranë.

Detaje për Zonën:

-Transformimi Urban: Në vitet e fundit, zona ku është pozicionuar prona është duke përjetuar një rindërtim të madh urban.

– Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.

-Zona ofron hapsira të dedikuara si bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi.

-Është një nga destinacionet më tërheqëse të Tiranës për të investuar, ku natyra, kultura dhe urbanizmi takohen në një harmoni të përkryer.

Specifika të pronës:

– Sipërfaqe trualli 520m2.

– Sipërfaqe ndërtimi 180m2.

– Strukturë 2 katëshe.

– Verandë e shfrytëzueshme 90m2

– Pishinë me dimensione 7.5-4.5m.

– Tarracë e shfrytëzueshme me shkallë individuale.

– Shitet totalisht e mobiluar.

– Aktualisht në përdorim me qera ditore.

Organizimi:

Kati 1 – Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 tualet , 1 depo .

Kati 2 : dhoma gjumi 3, tualete 2 , verandë.

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Investuar deri në detaje.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada