SHITET VILE 5 KATESHE+1000M2 TRUALL NE AKSIN FIER-BERAT 600.000 EURO

 • 600.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 1303 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET VILE 5 KATESHE+1000M2 TRUALL
~4 KATE+1 KAT NENTOKE
~SIPERFAQE NDERTIMI: KATI NENTOKE 196M2,KATI PERDHE 258M2,KATET E TJERA 283M2.
~6 HYRJE BANIMI DHE 2 KATE AKTIVITET BIZNESI
~E INVESTUAR
~E MOBILUAR ME KUSHTE BASHKEKOHORE
~E PAISUR ME SISTEM ALARMI,KALDAJE DHE KONDICIONER
~GJELBERIM
~VENDPARKIM
~E PERSHTATSHME DHE PER HOTEL,BNB,AGROTURIZEM,ETJ
~POZICION I FAVORSHEM NE AKSIN FIER-BERAT
~CMIMI 600.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE