SHITET VILE 4 KATSHE TE REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1”

 • 770.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca

Details

 • Price: 770.000€
 • Size: 491 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 605 4036‬

Description

Vile luksoze në shitje te rezidenca “Kodra e Diellit 1”, me pamje shumë të bukur të Tiranes. Ndodhet shumë afër me Kopshtin Botanik te kryeqytetit, prane gjelberimit, ajrit të paster dhe qetësisë qe ofron zona, një nga vendodhjet më të preferuara për të jetuar në privatësi. Shumë afër me Unazën e madhe, gjë që bën të mundur daljen nga Tirana shumë lehtë.

Vendodhja e prones, ofron siguri, mirëmbajtje, administrim 24 orë, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, qendra spa & beauty, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, dhe shumë shërbime të tjera.

Vila ofron punime shumë cilësore, hapësira të mëdha të ambienteve të cilat kanë fasada të mëdha xhami, gjë që lejon driten natyrale gjate gjithe dites, oxhak funksional, jacuzzi+sauna, sistem kondicionimi, ujë të purifikuar 24/7, sistem alarmi dhe kamera sigurie, internet/Wifi, palester me nje pjesë të mirë të veglave për stervitje, mini kopesht brenda shtëpisë dhe jashtë saj, pishinë etj.

Per me shume informacion rreth viles klikoni linkun e meposhtem: 
https://www.inf-93.com/vila/ne-shitj…-e-diellit-1-0

www.inf-93.com

Cel. : +355696054036‬

 • Address Rezidenca
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93