SHITET VILE 3 KATSHE TE RRUGA “FUAT TOPTANI”, PRANE VILAVE GJERMANE

 • 465.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 465.000€

Details

 • Price: 465.000€
 • Size: 467 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Vile në shitje, e cila ndodhet në një zonë rezidenciale ku kryesisht janë të ndërtuara vila dhe ndërtesa të ulta dy dhe tre kateshe. Fare pranë rrugës së “Elbasanit” dhe me lehtësi lidhjeje me zona të tjera si Parku i Liqenit, Qyteti “Studenti”, fakulteti Ekonomik etj. Ka prane shkollen 12 vjecare privat “Elite”, Kolegjin Universitar “Wisdom” etj. Vendodhja karakterizohet nga qetësia që të ofron jetesa komode mes ajrit të pastër dhe gjelbërimit.

Zona ka pranë një rrjet të mirëfilltë të institucioneve arsimore-shoqërore si dhe sherbime të ndryshme si; supermarkete, kopshte, cerdhe, bar-restorante, klinika mjeksore etj.

Vila ka hapësira të konsiderueshme te ambienteve, oxhak funksional, oborr të sistemuar shumë mirë, me disa pemë frutore, gjenerator per gjithe vilen, depozita uji prej 3 litrash në bodrum, etj.

Shitet e mobiluar

Me certifikate pronesie

Per me shume informacion rreth viles klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitj…ilave-gjermane

 • Address Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93