Shitet Vile 3 Kateshe ne Selite

  • 430.000€
, Selitë
shitje

Shitet Vile 3 Kateshe ne Selite

, Selitë
  • 430.000€

Details

  • Price: 430.000€
  • Size: 410 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Vile 3 Kateshe ne Selite. Vila shitet totalisht e mobiluar dhe e areduar ne menyre bashkekohore.
Ndodhet ne nje zone te qete dhe ka nje organizim perfekt te ndarjes se ambjenteve.
Organizohet ne 3 kate dhe bodrum. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per cdo informacin na kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…she-ne-selite/

  • Address Selitë
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate