SHITET VILE 3 KATESHE 300 M2 NDERTIM DHE 360 M2 TRUALL TEK PORCELANI.

 • 300.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Perball kompleksit Xhura Porcelan Rruga Xhanfize Keko
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Perball kompleksit Xhura Porcelan Rruga Xhanfize Keko
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

SHITET vile me tre kate perball kompleksit XHURA afer Tv Klan. VILA eshte e perbere nga nje apartament per cdo kat. Sejcili apatrament eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje , nje tualet me dritare dhe nje ballkon i bollshem. ORENTIMI ËSHTE JUG- LINDJE.
Vila ka parkim perpara per tre makina, kurse mbrapa ka nje bace te mir organizuar te mbjell me peme frutor.
Vila ka nje siperfaqe trualli 360 m2, dhe siperfaqe ndertimi 300 m2, rreth 100m2 per cdo kat.
Vila ka nje ndertim shum solit dhe e ndertuar me arkitekt nga greqia. Nuk pati as nje fije ndertimi nga te termeti. Shitet per efekt emigrimi.
SHITET PËR VETËM 300 000 €

 • Address Perball kompleksit Xhura Porcelan Rruga Xhanfize Keko
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare