Shitet Vile 3 Kateshe, Allias

 • 600.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 450 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet vile 3 kateshe

Vendodhja: Allias, Tirane

Detaje per zonen:

Allias është një lagje e vendosur në qytetin e Tiranës. Allias është vetëm një nga lagjet e shumta që përbëjnë këtë qytet.

Këtu janë disa veçori të përgjithshme rreth Tiranës dhe çfarë mund të gjeni në zonën e Allias:

Strehimi: Në Allias, ashtu si në pjesë të tjera të Tiranës, mund të gjeni një shumëllojshmëri opsionesh strehimi, duke filluar nga apartamentet e banimit deri tek shtëpitë e një familjeje. Tregu i pasurive të paluajtshme në Tiranë ka shënuar rritje vitet e fundit, me një gamë të gjerë çmimesh në varësi të vendndodhjes dhe komoditeteve.

Infrastruktura: Zona e Allias ka të ngjarë të jetë e lidhur mirë për sa i përket infrastrukturës, me akses në rrugët kryesore, transportin publik dhe shërbimet bazë si dyqane, restorante dhe qendra arsimore. Ju mund të dëshironi të kontrolloni afërsinë me spitalet, parqet dhe lehtësitë e tjera bazuar në nevojat tuaja specifike.

Specifikat e prones:

Specifikat e prones:

Siperfaqe totale 450 m2

Siperfaqe ndertimi 110 m2

siperfaqe oborri 340 m2

Struktur 3 banim

Orjentimi Veri, Lindje

Shitet bosh

Organizimi:

Kati 0 : Korridor, 1 depo, ashensor

Kati 1: Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon

Kati 2: faze tulle

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Kubatur e rregull

Per nje me shume detaje rreth prones, si dhe per nje vizit ne prone me kontaktoni!

 • Address Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3