SHITET VILE 2 KATESHE NE KOMBINAT ME 210 M2 NDERTIM DHE 2.000 M2 TOKE.

 • 200.000€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 210 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

SHITET VILË DY KATSHE NË KOMBINAT…RRËZË KODRES NE ANËN VERIORE. Vila ka siperfaqe ndertimi 210 m2 dhe 2.000 m2 toke, por është në proçes legalizimi ështe bëre aplikimi dhe ka ngecur proçedura për arsye financiare… Kush është i interesuar për ta blerë mund te dakordësohet për shitje me kalim te drejtash…ose ta kaparosi deri në përfundim te proçedurave nga i zoti…me të drejten e pakthyeshme deri ne marrjen e pronesis.
SHITET VETEM PER 200.000 EURO.

 • Address Kombinat
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare