Shitet, Vilë 2 Katëshe ”Ali Dem”, Tiranë.

 • 320.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Shitet, Vilë 2 Katëshe ”Ali Dem”, Tiranë.
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Shitet, Vilë 2 Katëshe ”Ali Dem”, Tiranë.
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 229 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Vila ndodhet në zonën e Ali Demit tek rruga” Pasho Hysa”, ka strukturë 2 katëshe mundësi per katin e 3, organizuar me 2 hyrje banimi më vete me shkallë të jashtëme. Vila është ndërtim i vitit 2003 me sistem Kapot, oborr të konsiderushëm, lulishte, vend parkimi, panel diellor dhe një magazinë të vogël. Vila të ofron qetësi, siguri, privatësi, dhe shitet e mobiluar si në foto. Vila është e rivlerësuar me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe cmimi eshte i diskutushem.

Organizimi:

Sipërfaqe totale 500 m2 truall dhe sipërfaqe totale ndërtim 229 m2

 • Kati i parë: 2 dhoma gjumi ,ambjent ndenje dhe gatimi, tualet, ballkon, vend parkimi në oborr (i mobiluar)
 • Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe gatimi, 2 tualete , ballkon (i mobiluar)

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Shitet, Vilë 2 Katëshe ”Ali Dem”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari