SHITET TRUALL + HOTEL 4 – KATESH NË DELVINË

  • 950.000€
, Delvinë, Bashkia Delvinë, Vlorë County, Southern Albania, 9704, Albania
shitje
, Delvinë, Bashkia Delvinë, Vlorë County, Southern Albania, 9704, Albania
  • 950.000€

Details

  • Price: 950.000€
  • Size: 2500 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693041461

Description

Hoteli ëhtë i pozicionuar në qendër të qytetit të Delvinës dhe zotëron pamje nga pazari i vjeter.
Sipërfaqja totale e truallit është 2500 m2.
Sipërfaqja e ndërtesës është 150 m2 për secilin kat.

Sipas kateve ndërtesa ndahet në:

Kati 1 i cili përbëhet nga dy garazhe;
Secili prej kateve 2 dhe 3 organizohet në 5 dhoma + 4 tualete.
Kati i katërt (Papafingo ) organizohet në:
1 sallon + kuzhinë
2 dhoma gjumi
2 tualete.

Hoteli është i pajisur me sistem ngrohje-ftohje, panele diellore, pus uji si dhe sistem sigurie.

Çmimi: 950,000 EUR/TOTAL

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461.

  • Address Delvinë, Bashkia Delvinë, Vlorë County, Southern Albania, 9704, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare