Shitet Toke ne Farke!

 • 981.500€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Shitet Toke ne Farke!

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 981.500€

Details

 • Price: 981.500€
 • Size: 9815 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet toke në Farkë, Tiranë.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 9815 m2, prane rrugës kryesore.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të shumta zhvillimi si kompleks vilash, magazina etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 • Address Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania