SHITET: SUPER APARTAMENT  3+1+2 /zona: Blv. “ GJERGJ FISHTA “

 • 260.000€
, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 260.000€

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 164 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12

Description

 

SHITET: SUPER APARTAMENT  3+1+2 /zona: Blv. “ GJERGJ FISHTA ”

 

▪︎ Apartamenti ndodhet në zemer te Tiranes, zonën me të kërkuar me vendndodhje strategjike e rrethuar nga institucione, biznese & banim sëbashku, pranë Gjykatës së Rrethit Tirane.

 

▪︎Pallat I ri, me mirembajtje, ashensor, administrim. Ndodhet në katin e XII-të, jo I fundit, me një sipërfaqe neto prej 152 m²/bruto  164 m².

 

  I ORGANIZUAR NE :

 

▪︎ Sallon ndjenje me hapesire te bollshme,  ambjent gatimi më vehte, 3 dhoma gjumi, korridor shperndares & funksional ,  3 ballkone,  si dhe  dy tualete.

 

▪︎ Apartamenti ka nje arredim bashkekohor, planimetri perfekte , plot drite dhe pamje te lire. Mundësi ndarje ne dy apartamente, I pershtatshem edhe per investim/qiradhënie.

 

▪︎Disponon çertifikatë pronësie.

 

▪︎Çmim shitje: 260.000 €

 

▪︎Cel: 067 2062729

 

▪︎info@imobiliareprime.com

 

▪︎www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency