SHITET: Super apartament 1+1/Pogradec_zona: Tushemisht

, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania

Details

  • Size: 70 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: Super apartament 1+1/Pogradec_zona: Tushemisht

 

▪︎ Apartamenti ndodhet në katin e III-të banim, sipërfaqe totale 70 m², pozicionim lindje me pamje nga liqeni.

 

▪︎ I organizuar në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, 1 dhomë gjumi, korridor , 2 ballkone si dhe 1 tualet.

 

▪︎ Apartamenti shitet i mobiluar, disponon sistem chiller ngrohje – ftohje. Godina ofron administrim, siguri, kamera 24/orë, mirëmbajtje & ashensor.

 

▪︎ Çmim shitje: 75.000 €/ i diskutueshëm

 

▪︎ Cel : 067 2062729

 

▪︎ info@imobiliareprime.com

 

▪︎ www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

  • Address Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
  • City Pogradec

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
  • Imobiliare Prime Agency