Shitet shtëpi private ne Spitalle

 • 70.000€
, Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
shitje
, Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 650 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet shtëpi private në Spitalle, Durrës.
Shtëpia posedon një sipërfaqe trualli prej 650 m2 dhe njollë ndërtimi 120 m2. Shtëpi është 1 katëshe me tipologji 2+1, dhe ka nevojë për restaurim. Disponon dhe garazh vecmas shtëpisë. Cmimi 70,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina