SHITET SHTEPI PRIVATE NE KOMBINAT 145M2 300.000 EURO

 • 300.000€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
shitje
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET SHTEPI PRIVATE
~KOMBINAT
~ 145M2
~SIPERFAQJA E TOKES 1000 M2
~1 KATESHE
~BUZE RRUGE
~ME HIPOTEKE
~E MOBILUAR
~E PERSHTATSHME DHE PER AKTIVITETE TE NDRYSHME BIZNESI
~CMIMI 300.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K800

 • Address Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE