SHITET SHTEPI PRIVATE EDHE DYQAN NE KAVAJE 80.000 EURO

 • 80.000€
, Kavaje, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
, Kavaje, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET SHTEPI PRIVATE + DYQAN
~ NE HYRJE TE QYTETIT TE KAVAJES
~ ZONË SHUME E FREKUENTUAR DHE MUNDESI NDERTIMI PALLATI
~ SIPERFAQE TRUALLI 188.5 M2
~ SIPERFAQE SHTEPISE 82.6 M2
~ SIPERFAQE DYQANI 24.2 M2
~ ME HIPOTEKE
~ ÇMIMI: 80.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
A400

 • Address Kavaje, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE