SHITET SHTËPI PRIVATE 2 KATËSHE NË RRUGËN 1 MAJI, VLORË.

 • 300.000€
, Cameria

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697066661

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE 2 KATËSHE NË RRUGËN 1 MAJI, VLORË.

Shtëpia ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme me të gjitha fasilitetet e mundshme.
Disponon çertifikatë pronësie të rregullt.

Organizimi i Pronës
✅ Sipërfaqe Trualli 300 m2

Kati Parë 127 m2
✅ 5 Garsoniere, në perdorim qera sezonale

Kati i Dytë banim 164 m2
✅ Sallon + kuzhinë
✅ 2 Dhoma Gjumi
✅ 1 Ballkon
✅ 1 Tualet
✅ Vend parkim
Kati i Tretë 15 m2

✅ Çmimi 300.000 Euro/ Total

Shtëpia është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
069 706 6661.

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare