Shitet Penthouse ne Lungomare, Vlorë

 • 127.500€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
shitje

Shitet Penthouse ne Lungomare, Vlorë

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
 • 127.500€

Details

 • Price: 127.500€
 • Size: 196 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355682803436

Description

Shitet Penthouse ne Lungomare, Vlorë

🌊🌅 Sea View

✅ Sipërfaqe 196,3 m2
✅ Orientimi Jug m-Perendim
✅ 2 Dhoma Gjumi
✅ Sallon + kuzhinë
✅ 1 Tualet
✅ 1 Verand
✅ Parking
✅ Mundesi per blerje garazhdi
✅ Çertifikatë Pronësie
✅ Çmimi 650€/ m2

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 682803436/
+355 697066661
📧 beler.beleraj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare