Shitet Papafingo ” Sarandë ”.

 • 200.000€
, Shitet Papafingo ” Sarandë ”.

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në zonë shumë të kërkuar në qytetin e Sarandës, pranë hotel Butrintit në një pallat të ri me ashensor, me pamje panoramike nga qyteti i Sarandës. Apartamenti ndohet në një pjesë kodre shumë afër me shëtitoren e qytetit dhe me akses rruge, ndricimi dhe shumë pranë detit. Organizimi i pallatit është papafingo me hapësir të bollshme, verandë shumë të bukur,  ofron mndësi shumë e mirë për banim si dhe mundësi shumë e mirë investimi për turizëm.

 

Organizimi:

 • 1 Ambient ndenje
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • Mobiliuar
 • 3 Kondicioner
 • Kati 7
 • 60 m2 Verandë
 • 1 Ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Shitet Papafingo ” Sarandë ”.
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari