Shitet papafingo, Golem

 • 140.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet papafingo në Golem. I pozicionuar në një zonë shumë të preferuar për  vetë pozicionin strategjik dhe natyrën relaksuese që ofron. Ndodhet në vijën e parë bregdetare, me pamje nga deti, gjë e cila ofron nje mundesi shumë të mirë investimi.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 140 m2. Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 65 m2. Ka tipologji 1+1 i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Disponon verandë me hapësirë të madhe prej 75 m2. Apartamenti është i restauruar me të gjitha punimet e reja. Ndodhet në katin e pestë banim, në një pallat shumë të mirëmbajtur.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos  hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting