SHITET: LOKAL BAR-KAFE/ Rruga: Kavajës pranë qendrës

  • 320.000€
,

Details

  • Price: 320.000€
  • Size: 143 m²
  • Type: ambjent biznesi, dyqan
  • Status: shitje

Description

SHITET: LOKAL BAR-KAFE/ Rruga: Kavajës pranë qendrës

 

▪︎ Lokal Bar- Kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëvizje të madhe këmbësorësh dhe institucionesh së bashku.

 

▪︎ Aktualisht është në gjendje pune, me një klientele të rregullt ndër vite, xhiro mujore e kënaqshme.

 

▪︎ Shfrytëzim i hapësirave të brendshme & të jashtme, kuzhinë më vete.

 

▪︎ I përshtashëm dhe për restorant, ose biznes/zyrash pasi ndodhet në kat përdhe dhe ka akses te mirë vendndodhje nga rruga kryesore.

 

▪︎ Ambjenti ka një sipërfaqe prej 143 m²si dhe mundësi parkimi.

 

▪︎ Cmim shitje: 320.000 €

 

▪︎ Cel: 0672062729

 

▪︎ info@imobiliareprime.com

 

▪︎ www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 

Address

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
  • Imobiliare Prime Agency