Shitet Hotel,Orikum

 • 700.000€
, Orikum, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
shitje
, Orikum, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
 • 700.000€

Details

 • Price: 700.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 6
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet hotel në zonën e Orikumit, Vlorë.

Hotel ndodhet në një ndër zonat më të frekuentuara të qytetit, duke ofruar mundësi të shkëlqyera për investime të mirëpritura.

Me një hapësirë ​​të brendshme prej 220 m2 ndërtim dhe një sipërfaqe totale prej 500 m2 trruall, hoteli përmban 5 dhoma gjumi dhe 8 banjo. Ai gjithashtu ka një kuzhinë moderne dhe është mobiluar me kujdes.

Doni të investoni në një biznes të tregtisë së akomodimit? 🏨 Ky hotel në Orikum është zgjedhja e duhur për ju! 🌟 Mos humbni këtë mundësi të shkëlqyer për të ndërtuar një biznes të suksesshëm! 💼

Hoteli disponon edhe facilitete të tjera si pishine,bar,restorant që janë goxha të frekuentuara gjatë sezonit turistik.

Ka klientele te ngritur dhe review shumë të mira, ne portalet e marketingut per Hoteleri & Turizem

Disponon dokumentacion te rregullt juridik

Të dhëna teknike

Sipërfaqe e përgjithshme trrualli: 500 M

Sipërfaqe e përgjithshme ndërtimi: 220 M

Nr i dhomave standarte: 5 DHOMA

Nr i kateve mbi toke: 2 kate

Kati 1: 2 dhoma gjumi

Kati 2: 3 dhoma gjumi te medha me mundesi ndarje

Mundesi shtese edhe nje kat me lart godines aktuale

Pishine

Piceri me furre druri

Restorant

Verande

Ky hotel eshte mudesi ideale investimi pasi ndodhet ne nje nga qytetet me turizmin me te larte dhe me te rendendesishem te Shqiperise.

Gjithashtu zona ka potencial te larte zhvillimi si pasoje e zhvillimit te infrastruktures dhe turizmit

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, ju lutem me kontaktoni.

 • Address Orikum, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
 • City Orikum

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3