SHITET HOTEL TRE KATESHE NE SARANDE 2.500.000 EURO

  • 2.500.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
  • 2.500.000€

Details

  • Price: 2.500.000€
  • Size: 630 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET HOTEL NE SARANDE
~ GARAZHDI 250M2
~ KATI 1 230M2
~ KATI 2 200M2
~ KATI 3 200M2
~ KOIFICENTI I ZONES LEJON PER NDERTIMIN E KATIT TE KATERT
~ MUNDESI PER TE NXJERRE 15 SUITA LUKSOZE NE NDERTIM
~ PAMJE FANTASTIKE E BREGDETIT DHE E QYTETIT
~ CILESI BASHKEKOHORE E NDERTIMIT
~ CMIMI 2.500.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K800

  • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
  • City Sarande

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE