Shitet Hotel ne Golem

, Golem Kavaje

Details

  • Size: 5800 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 355695509143

Description

Shitet Hotel, Golem vija e 1 Bregdet.
Siperfaqe ndertimi rreth 5800 m2.
Kapacitet prej 104 dhoma ne total te gjitha me pamje nga deti, te ndara ne:
– 75 dhoma double
– 7 triple
– 22 suita.
– Kati I => 12 dhoma double & 4 suita 16 dhoma ne total!
– Kati II => 12 dhoma double & 4 suita 16 dhoma ne total!
– Kati III => 12 dhoma double 1 dhome triple & 3 suita 16 dhoma ne total!
– Kati IV => 12 dhoma double & 4 suita ne total 16 dhoma!
– Kati V => 10 dhoma double 2 dhoma triple & 3 suita ne total 15 dhoma!
– Kati VI => 5 dhoma double 2 dhoma triple & 4 suita ne total 11 dhoma!
– Kati VII => 12 dhoma double & 2 triple ne total 14 dhoma!
Me nje kapacitet max prej 259 shtreter!
Ka nje salle restoranti, bufe self services,kuzhinen, beach barin,pool barin,nje pishine te jashtme,plazhin dhe salle konferencash.
Nje kate nentoke ( bodrumi ) ku ndodhet lavanteria edhe pjesa tjeter e pershtatur per Spa- ne!!
Me Klientele te rregullt
Cmimi: I Diskutueshem nga afer !
Adresa : Golem,zona Mali i Robit

  • Address Golem Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika