SHITET NDERTESE 6 KATESHE E KOMBINUAR ME 350M2 DYQANE

 • 1.890.000€
, Rruga Adria, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Rruga Adria, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • 1.890.000€

Details

 • Price: 1.890.000€
 • Size: 1300 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355692125388

Description

SHITET NDERTESE 6 KATESHE ME 1292 M2 NDERTIM. E KOMBINUAR ME 352 m2 DYQANE 840 m2 TRUALL. ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR. BUZE RRUGES KRYESORE TE QYTETIT PERBALLE ME PORTIN .KU PRITET TE NDERTOHET DHE PORTI ME I MADH I JAHTEVE NE MESDHE. 5 MINUTA NE KEMBE NGA QENDRA,STACIONI RI I TRENIT ELEKTRIK, TERMINALI I TRAGETEVE, PORTI DHE DETI. E PERSHTATESHME PER AKTIVITETE TE NDRYSHME SI HOTELERI E TE TJERA. 1.890.000€.

 • Address Rruga Adria, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Vladimir
 • Vladimir

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Vladimir
 • Vladimir