Shitet garsoniere Golem

 • 34.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 34.000€

Details

 • Price: 34.000€
 • Size: 47 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet garsoniere në Golem . Vendndodhje perfekte larg zhurmave të qytetit, mes ajrit të pastër dhe bregdetit ranor. I pozicionuar në një zonë me infrastrukturë të rregullt dhe një rrjet të mirëfilltë shërbimesh të ndryshme.
Garsonierja ka një sipërfaqe prej 47 m2. Ndodhet në katin e pestë banim, jo kat i fundit, pallat i mirëmbajtur pa ashensor. Vetëm 2 minuta larg nga deti. Cmimi 34,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina