SHITET DYQANI TE KONSULLATA ITALIANE VLORË.

 • 102.420€
, Cameria

Details

 • Price: 102.420€
 • Size: 57 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697066661

Description

SHITET DYQANI TE KONSULLATA ITALIANE VLORË.

Dyqani është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Ambienti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe lehtësisht të aksesueshme të qytetit.
Sipërfaqja e ambjentit është 56.90 m2 .
Prona disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.
Orientimi Veri-Lindje
Parking
Çertifikatë Pronësie

Çmimi 102.420 Euro

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 697066661

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare