SHITET DYQAN NE QENDREN TREGTARE “CONCORD”

 • 130.000€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 47 m²
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Dyqan në shitje në një nga qendrat tregtare më të njohura të kryeqytetit. Qëndra ndodhet në një kompleks rezidencial, pranë unazës së Tiranës, në rrugën “5 Maji”. Ka afër institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare, një zone e preferuar për banim dhe biznes.

Kompleksi është i pozicionuar në një nga zonat më të populluara të Tiranës, me një sipërfaqe prej 26,000 m2, vetëm 2 km larg qendrës së Tiranës. Krahas pjesës rezidenciale komode për banim, qendra ka një strukturë të veçantë arkitekturore, në të cilën përfshihen ambiente të ndryshme tregtare, shërbimi, argëtimi, hapësira parkimi i jashtëm dhe i brendshëm, hapësira të gjelbëruara për shplodhje, vëndi ideal për familjen dhe miqtë.Ka ambiente të sistemuara dhe të mirë organizuara, të cilat garantojnë suksesin e biznesit tuaj.

Dyqan ne shitje me sipërfaqe 35.5 m2 neto (47 m2 bruto) kati dyte. Ka rifinitura shumë të mira dhe i gatshem për ushtrim biznesi.


Me çertifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/dyqane/ne-shi…egtare-concord

 

 • Address Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93