Shitet Apartamenti 3+2 Fier

 • 68.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355683968624

Description

Shitet Apartamenti 3+2 +2 tualete
Pallat egzistues kati i 3
3 Dhoma gjumi
1 Sallon +1 kuzhin
2 tuelete
2 Ballkone
Apartamenti eshte me siperfaqe 126.3 m2
Eshte komplet i rinovuar
Muret jan me sistem kapot (termo izolim)
Gjithashtu dhe dyer dritare jan me termo izolim
Apartamenti ndodhet pran Aza elektronik
Per vizit ne pron kontakto 📱 0683968624
Cmimi 68 000 euro( i diskutueshem)

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
Prona Patundshmeri
 • Prona Patundshmeri

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prona Patundshmeri
 • Prona Patundshmeri