Shitet apartament, Yzberisht

 • 0
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
shitje
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 0

Details

 • Price: 0
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Shitet apartament në Rrugën ‘’3 Dëshmorët’’ Yzberisht, Tiranë. Një zonë e cila po zhvillohet me rritme të shpejta vitet e fundit dhe ka kërkesë të lartë banimi. Apartamenti është pjesë e një godine banimi dhe shërbimi me 1, 2, 5, 8 dhe 11 kat, me 2 kate parkim nëntokë. Kompleksi ofron ambjente të sigurta, clodhëse dhe socializuese për të siguruar një jetesë sa më komode. Ndërtimi ofron cilësi të lartë punimesh me standarde bashkëkohore.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe totale prej 107,7 m2, ku sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 92,5 m2 dhe sipërfaqe e përbashkët15,2 m2. Apartamenti ka tipologji 2+1 i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e dytë banim, pallati i pajisur me ashensor. Disponon planimetri të rregullt, gjë e cila krijon mundësi optimale arredimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting