Shitet apartament tek ‘’Rezidenca Platea’’ Linzë, Dajt, Tiranë.

 • 320.000€
, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Shitet apartament tek ‘’Rezidenca Platea’’ Linzë, Dajt, Tiranë.

Ndodhet në një nga rezidencat më të qeta, spikatur për qetësinë, gjelbërrimin dhe ajrin e pastër.

Apartamenti ka sipërfaqe 200 m2 dhe  është totalisht i investuar dhe i arreduar ne mënyrë luksoze. Është i orgnaizur në sallon ndenje+kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, lavanderi, verandë, ballkon. Dhomat kanë dalje në verandë. Apartamenti është i ndricuar dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Disponon sistem chiller. I arreduar me arkitekt dhe me punime shumë cilësore.Disponon gjithashtu dhe 2 poste parkimi.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355696060612

 • Address Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting