SHITET APARTAMENT TEK 21 DHJETORI 2+1+1 KATI 2.

 • 155.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet Apartament tek 21 dhjetori 2+1+1 ne katin e 2 me siperfaqe 75 m2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i perbere nga 1 salle bashk me guzhinen , dy dhoma gjumi + nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti eshte sapo i ristrukturuar me nje mobilim shum luxs. AI eshte i shtruar me parket dhe me sistem ngrohje individuale, pallati eshte i veshur me sistem kapot.
SHITET VETEM PER 155.000 EURO
Kodi EF-200

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare