SHITET APARTAMENT NE LINZ 2+1+1

 • 102.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, LINZE

Details

 • Price: 102.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartament 2+1+1 siper Restorant Freskut ne Linz. Apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga nje soxhorno bashk me guzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet e nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe me hipotek te rregullt. Shitet per 1200€/m2.
SHITET PER 102,000 EURO

 • Address LINZE
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare