Shitet apartament, Lagjia 6 Korce

 • 24.000€
, Rruga Sotir Pojani, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Rruga Sotir Pojani, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 24.000€

Details

 • Price: 24.000€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Shitet apartament tek Lagjia 6, Korcë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 52 m2 dhe tipologji 1+1. Është I organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues. Është I pa mobiluar. Ka nevojë për disa investime. Disponon certifikate pronësie. Cmimi 2,500,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
+355697099920

 • Address Rruga Sotir Pojani, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce