SHITET APARTAMENT KLERINGU 3+1 , KOMPLEKSI AKSES TIRANA, PRANË ISH DOGANËS

 • 980€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 980€

Details

 • Price: 980€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

SHITET APARTAMENT KLERINGU 3+1 , KOMPLEKSI AKSES TIRANA, PRANË ISH DOGANËS

 

SIPËRFAQJA :  128 m2

CMIMI : 980 euro/m2

VENDNDODHJA : Pranë ish doganës , Rr Teodor Keko , Tiranë

 

Shitet apartament 3+1 në një ndër komplekset më të reja të banimit Akses Tirana .

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 –të banimit të nje pallati të termoizoluar me ashensor. Banesa organizohet nga një korridor, i cili bën shpërndarjen në  tualetin e përbashkët , në sallonin e bollshëm dhe ambientin e gatimit me akses dalje në ballkon dhe më tej në 3 dhomat e gjumit dhe 1 tualet në dhomën matrimoniale

 

Tipologjia:

1 Korridor shpërndarës

1 Tualet I përbashkët
1 Sallon +Ambient gatimi/ngrënie
3 Dhoma gjumi

1 Tualet në dhomën matrimoniale
1 Ballkon

 

Për më shumë detaje na kontaktoni !
0697032241

 • Address Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta