Shitet apartament, Golem

 • 68.200€
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 68.200€

Details

 • Price: 68.200€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament tek Mali i Robit, Golem. Apartamenti është pjesë e një godine me 5 kate banim, 1 kat shërbimedhe 1 kat parkim nëntokësor. Godina ësjtënë fazë punimesh e cila do të ofrojë ndërtime cilësore të kohëve të fundit me të gjitha sistemet e reja dhe standarde bashkëkohore. I pozicionuar në një zonë mjaft të preferuar dhe të kërkuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm. Zona ofron një rrjet të mirfilltë shërbimesh të ndryshme.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe totale prej 62 m2 me një sipërfaqe të brendshme 52,80 m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 9,20 m2. Apartamenti ka tipologji 1+1 i organizuar në sallon-kuzhinë, 1 dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e tretë banim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina